Skip to main content Skip to search

Czym się zajmujemy?

Mały czy duży, Twój biznes zasługuje na najlepszą pomoc księgową!

Nazwa INS & ACC pochodzi od słów INSURANCE & ACCOUNTANCY

UBEZPIECZENIA i KSIĘGOWOŚĆ są kluczową działalności naszej firmy. Nasi Klienci są dla nas priorytetem i damy o dostarczanie fachowej wiedzy z zakresu finansów oraz księgowości. Podnosimy stale nasze kwalifikacje księgową i stale śledzimy zmiany prawne. Obsługę naszych klientów powadzimy w języku angielskim oraz rosyjskim.

Nasze księgowe posiadają 10-letnie doświadczenie w księgowości polskich i międzynarodowych spółkach. Zdobyty wykształcenie z zakresu finansów i księgowości na prestiżowych warszawskich uczelniach, a także doskonalą wiedzę na kursach w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Mentorem i wsparciem naszej wiedzy jest księgowa z 20-letnim doświadczeniem jako Główna Księgowa, która prowadziła księgowość działalności gospodarczych, spółkach prawa handlowego, fundacjach oraz spółdzielniach, a także zarządzała działem kadr i płac.

Spółka posiada wymagane prawem ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy zdalne usługi – wszystkie dokumenty niezbędne do prowadzenia rachunkowości można przesyłać do nas elektronicznie, a także w trosce o środowisko prowadzimy ewidencję księgową w formie elektronicznej.

  INS & ACC Usługi księgowe sp. z o.o.
  Al. Jana Pawła II 27
  00-867 Warszawa
  Telefon: +48 22 398 46 97
  Telefon: +48 510 055 175
  Telefon: +48 534 840 140

INS&ACC